Czystość mebli, Innowacja organizacyjna, Innowacje organizacyjne, Kaizen, Kanban, LeanHospitals, LOGHIT, Logistyka, Parametry mebli, Rozwiązania

“SZAFY LOGHIT: Wymiary, Typy i Zastosowanie – Wszystko, Co Musisz Wiedzieć!”

Przeznaczenie

Szpitalne szafy logistyczne typu LOGHIT to rewolucyjne rozwiązanie, ponieważ ułatwia pracę personelu medycznego i poprawia jakość opieki nad pacjentami. Godnym uwagi jest łatwość przechowywania oraz szybki dostęp do każdego asortymentu. W konsekwencji można łatwo i szybko wydawać leki, wyroby medyczne i inne niezbędne materiały. Na dodatek pozwalają na szybki transport modułów z ich zawartością. Nie ma potrzeby czasochłonnego przepakowywania.

Łatwa zmiana przeznaczenia szaf

Dostosowanie szaf LOGHIT do różnorodnych potrzeb i wymagań jest możliwe dzięki ich przystosowaniu do modułów ISO. Dzięki temu istnieje szeroki wybór różnych rodzajów modułów, w tym koszy, tac, kuwet, szuflad i półek. Dodatkowo istnieje możliwość zabezpieczenia modułów przed przypadkowym wysunięciem lub dostępem osób nieuprawnionych. Szafy LOGHIT są łatwe w utrzymaniu czystości i higienie, gdyż wykonane są z trwałych materiałów, które są odporne na uszkodzenia i zabrudzenia.

Szafy LOGHIT sprawdzają się w każdym miejscu w szpitalu, gdzie potrzebna jest efektywna organizacja pracy i zaopatrzenia. W aptece szpitalnej pomagają w magazynowaniu i kompletowaniu leków i wyrobów medycznych dla oddziałów. Na sali operacyjnej lub przy niej zapewniają szybki i łatwy dostęp do niezbędnych materiałów. Na oddziale ułatwiają przechowywanie i wydawanie leków i wyrobów medycznych dla pacjentów. W każdym przypadku szafy LOGHIT pozwalają na zastosowanie optymalnego systemu zarządzania zapasami, np. systemu „pusty na pełny” lub „dwóch pojemników”.

Standard szaf LOGHIT

Szafy LOGHIT bazują na standardzie transportowania i przechowywania HTM 71 (zwanym też ISO) opracowanym wiele lat temu. Standard ten został opracowany na podstawie wyników wieloletnich doświadczeń i testów, które miały na celu stworzenie idealnego rozwiązania dla szpitali. Szafy LOGHIT zostały zaprojektowane przy wykorzystaniu metody EBD (Evidence Based Design), która polega na projektowaniu opartym na dowodach naukowych i doświadczeniach użytkowników.

Dzięki temu szafy LOGHIT spełniają 8 głównych celów i 44 cechy, które gwarantują najwyższą jakość i funkcjonalność. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tych celach i cechach oraz zobaczyć, jak korzystać z zalet szaf logistycznych LOGHIT w praktyce, śledź mojego bloga lub zapisz się na listę mailingową. Dzięki temu uzyskasz dostęp do wielu informacji i ciekawostek o rozwiązaniach logistycznych do szpitali. 

Przykład rozwiązania kliknij poniżej

Szafy logistyczne – przykład

Tagged , , , , ,

Dodaj komentarz