Ogólne

Zakup od polskiego producenta mebli dla służby zdrowia jest kluczem do przyszłego rozwoju i pełnej kontroli zakażeń.

Wiemy, że łatwiej jest być patriotą gospodarczym będąc na etacie w spółkach Skarbu Państwa. Ale trud tych, którzy robią to na własny rachunek jest niewspółmiernie większy. My wszyscy żyjący z pracy własnych rąk, realizujący swoje pomysły i podejmujący ryzyko każdego dnia wiemy to najlepiej.

Przeciwdziałanie i ograniczanie rozprzestrzeniania się Covid-19, spowodowały zatrzymanie lub spowolnienie produkcji w fabrykach na całym świecie. Spowodowało to trwałe i znaczące zakłócenia w łańcuchach dostaw w globalnym świecie, w tym produkcję i dostawę mebli dla służby zdrowia.  Pracownicy służby zdrowia nie mieli czasu na myślenie o zakupach mebli, ale ich potrzeby i wymagania jakościowe rosły. Dlatego ważne, aby architekci, główni wykonawcy lub zespoły zakupowe postrzegali to, jako okazję do wspierania polskiego przemysłu wytwórczego. Producenci i pracownicy fabryk wracają do pracy, polski producent i dostawca usług staje się atrakcyjną opcją dla firm odpowiedzialnych za budowę, renowację, wyposażenie szpitali i placówek służby zdrowia.

Jakie są korzyści z zakupu od istniejącego polskiego producenta mebli medycznych?

Sprawność

Architekci, firmy budowlane i zespoły zakupowe w Polsce mogą korzystać z usług dostawców polskich mebli, ponieważ meble mogą być dostarczane w znacznie szybszym tempie. Meble z Polski nie będą musiały podróżować i nie będą musiały przechodzić przez odprawę celną. Potrzeby systemu opieki zdrowotnej po zakończeniu lub w czasie COVID-19 będą musiały być zaspokajane tak szybko, jak to możliwe, aby uniknąć zakłóceń, co sprawia, że szybkość realizacji zamówienia będzie mieć kluczowe znaczenie.

Wygoda

Wybór producenta mebli dla służby zdrowia, który działa w tej chwili TU i TERAZ zdecyduje, że TWOJE meble oraz wyposażenie dotrą na czas i tak sprawnie jak to możliwe. Jeśli zdecydujesz się zamówić meble w firmie z zagranicy, ryzykujesz, że meble nie dotrą na czas. Może także nastąpić zmiana cen.

Wspieranie polskich firm

Podczas pandemii więcej ludzi niż kiedykolwiek odkryło znaczenie wspierania lokalnych społeczności i kupowania polskich produktów tam, gdzie to tylko możliwe. Jeśli zdecydujesz się na zakup mebli medycznych od polskiej firmy produkcyjnej, możesz mieć pełny spokój, że pomagasz polskiej gospodarce i wspierasz niezależne polskie firmy.

Wiedza branżowa

Wiedza branżowa

Mając unikalne doświadczenie, jakiego nie miał nikt przed Tobą, wybieraj mądrze sprawdzone i bezpieczne rozwiązania. Decydując się na zakup mebli dla służby zdrowia od firmy produkcyjnej z Polski, możesz mieć pełne zaufanie i pewność, że meble będą zgodne z polskimi standardami i wytycznymi Ministerstwa Zdrowia. Korzystając z wiedzy polskiego producenta PMIETAJ, aby za producentem stała rzetelna, fachowa wiedza i doświadczenie w tworzeniu mebli medycznych zgodnych ze standardami kontroli zakażeń i logistyką szpitalną. Po tym, co wszyscy razem przeszliśmy nie stać Cię na eksperymenty. Meble muszą wspomagać pracowników służby zdrowia w tworzeniu bariery dla patogenów. Dlatego zawsze zadawaj pytanie producentowi: SKĄD WIESZ, ŻE TAK JEST?

Jaka jest przyszłość mebli medycznych?

Biorąc pod uwagę powyższe informacje, przyszłość mebli medycznych w Polsce zdecydowanie leży w rękach polskich producentów. COVID-19 może być impulsem dla polskiego przemysłu sektora medycznego dla rozwoju polskiego systemu zaopatrzenia służby zdrowia. Potrzebne są jednak wspólne standardy i ich przestrzeganie. Potrzebny jest także wspólny system kontroli w celu eliminowania nierzetelnych dostawców. Eliminowania wyrobów, które po prostu się nie sprawdziły. Obserwacje czasu pandemii COVID-19 wyraźnie wskazują wielu dostawców nieprzestrzegających standardów epidemiologicznych.

Polski łańcuch dostaw mebli medycznych – gdzie dowiedzieć się więcej

Firma Carolco cały czas pracuje i zapewnia polskim szpitalom i placówkom służby zdrowia meble, niezbędne wyposażenie. Jest to szczególnie ważne w sytuacji przygotowania się na nowe nieznane dotychczas wyzwania i zagrożenia! Na konieczność używania mebli odpornych na bezustanną dezynfekcję. Bezpieczną dla ludzi i wyposażenia. Odpornych na ciągłe zmiany stosowanych środków o nieznanym oddziaływaniu na dezynfekowane powierzchnie.

Pracownicy służby zdrowia mają wielkie potrzeby w ciężkiej, codziennej pracy podczas pandemii. Dlatego otrzymując meble i wyposażenie muszą mieć 100% pewności słusznego wyboru. Nie mogą tracić czasu na analizowanie metod bezpiecznego używania mebli lub jak skutecznie dezynfekować. Zarówno teraz ale także aby się przygotować na przyszłość, na Świat „po COVID-19”.

Mając duże doświadczenie możemy pomóc firmom budowlanym, architektom i zespołom zakupowym w służbie zdrowia w dokonywaniu twórczych i ekonomicznych wyborów dla swoich projektów w obszarze wyposażenia medycznego. Podczas „lockdown-u gospodarki”, Firma Carolco była już w stanie pomóc w wielu placówkach w nowych potrzebach bezpiecznych mebli.

Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami.

Tagged ,

Dodaj komentarz